UWAGA!!! Salon przeniesiony do Marek na ulicę Mickiewicza 1B. ZAPRASZAMY!!!

Franke

Franke jest wiodącym na świecie dostawcą produktów i rozwiązań do kuchni i łazienek, profesjonalnej gastronomii, przygotowywania kawy i toalet.

Tradycja
Firma Franke została założona w 1911r., a jej podwaliny to inżyniera precyzyjna oraz tradycyjne wykonawstwo. Ponad 100 lat później, te zasady i podstawy nadal obowiązują bez zmian.

Innowacyjność
Przez ponad 100 lat bezustannie udoskonalamy nasze produkty i usługi, a także wprowadzamy do nich innowacje. Taka historia i doświadczenie pomogły nam w zaprojektowaniu i stworzeniu rozwiązań dla kuchni i produktów, które sprawdzają się dzień w dzień w ponad 100 milionach gospodarstw domowych na całym świecie.

Wszechstronność
Czy charakteryzuje Cię minimalizm? Czy raczej preferujesz śmiałe kolory i kształty? Dzięki Franke nie musisz się decydować na jedną opcję. Dzięki szerokiemu asortymentowi faktur, kolorów i materiałów do wyboru, można dopasować kuchnię do pragnień i uzupełnić Państwa styl.

Wspaniałość, która robi wrażenie
Nasze produkty i systemy projektujemy, aby były zarówno piękne, jak i proste w użytkowaniu. Ponieważ korzystamy wyłącznie ze starannie wybranych materiałów i najnowszych metod produkcji, można mieć pewność, że Państwa kuchnia została stworzona, by służyć przez lata.